TV Corner
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Kristen Stewart: Gluma mi je ceo život, u svemu ostalom sam grozna!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
V.I.P.
V.I.P.

Kristen Stewart: Gluma mi je ceo život, u svemu ostalom sam grozna! Kristen-Stewart-2

Kristen Stewart uhvati depresija svaki put kada pomisli da bi jednom u životu morala da prestane da glumi. Zvezda filmske sage o vampirima “Sumrak” priznaje da je posao koji trenutno radi jedini koji joj ide od ruke. Sa tim se ne bi složili mnogi kritičari koji su kritikovali baš njene glumačke veštine uprkos tome što je zahvaljujući nastavcima “Sumraka” postala prava megazvezda.

“Da prestanem da glumim, postala bih vrlo frustrirana. Imala bih jako puno nepotrošene energije, a i ne znam raditi ništa drugo. Loša sam s rukama, ne znam ništa da napravim”, Kristen je svesna svojih slabih strana. Dodaje kako je njoj gluma izrazito važna. “Kroz glumu doživljavam i samu sebe, a i ljude oko sebe. Mogu puno da naučim o ljudima uživljavanjem u likove i njihove odnose sa drugima. Time ću se nastaviti baviti”, rekla je glumica.

Jovana

Jovana
Urednik
Urednik

A jadnaa..Barem je veoma dobra u glumi pa ima sta cemu se moze posvetiti x)

Little smile

Little smile
Dizajner
Dizajner

ha ha ha ha meni je ona super i stvarno je za glumu

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
V.I.P.
V.I.P.

I po mom misljenju je ona stvorena za glumu.

.Sk8er.Girl.

.Sk8er.Girl.
Senior Member
Senior Member

Slažem se, sa svima.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com