TV Corner
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Da li pijete ili jedete uz serije?

+6
Elly
-*0nA l00dacXa AleX*-
miccy
-Neznanka-
{кєℓℓαη'ѕ gιя
Anja'99
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Da li pijete ili jedete uz serije? Sat Aug 14, 2010 10:27 am

Anja'99

Anja'99
Administrator
Administrator

Pa ? Ja ne ... Smile

https://tv-corner.forumotion.com

2Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Thu Aug 19, 2010 3:41 pm

{кєℓℓαη'ѕ gιя

{кєℓℓαη'ѕ gιя
Baby Member
Baby Member

Ja najcesce pijem nesh,a jednino grickam nesh kad gledam film.xD
A to je skoro svaki dan.xD

http://mileyworld-serbia.fanbb.net/

3Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Fri Aug 20, 2010 8:28 pm

-Neznanka-

-Neznanka-
Administrator
Administrator

nee.. :]

4Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Sat Aug 21, 2010 12:05 am

miccy

miccy
Baby Member
Baby Member

ne xD

5Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Sat Aug 21, 2010 12:07 am

-*0nA l00dacXa AleX*-

-*0nA l00dacXa AleX*-
Kid Member
Kid Member

ponekad Razz

6Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Mon Aug 23, 2010 11:44 am

Elly

Elly
Pisac
Pisac

Da Very Happy

7Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Wed Aug 25, 2010 10:41 pm

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
V.I.P.
V.I.P.

Obavezno!xD

8Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Wed Sep 08, 2010 11:38 pm

Cassie Ainsworth

Cassie Ainsworth
Baby Member
Baby Member

da

9Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Thu Sep 09, 2010 4:00 pm

Jovana

Jovana
Urednik
Urednik

Ne,jer serije uvijek gledam navece iz krevetaa ne jedem nista kad sam u krevetu xD

10Da li pijete ili jedete uz serije? Empty Re: Da li pijete ili jedete uz serije? Sun Sep 12, 2010 8:29 pm

Belosvitac

Belosvitac
Baby Member
Baby Member

xD xixi.. lol... xaxa... Pa kako kad... Ponekad.. Uglavnom ne, ali jedem i baš volim da zvaćem i pijuckam nešto dok gledam seriju, film ili crtać.. Nekako mi prija... xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Strane ili domace serije

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com