TV Corner
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Ljubav, Navika, Panika

+3
-Neznanka-
Elly
Me, myself and I
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ljubav, Navika, Panika Empty Ljubav, Navika, Panika Mon Aug 23, 2010 10:11 am

Me, myself and I

Me, myself and I
Kid Member
Kid Member

Ljubav, Navika, Panika 961_0

Ljubav, navika, panika Nebojše Romčevića je komedija u režiji Slobodana Šuljagića. Tema ove TV serije su dogodovštine jedne beogradske porodice. Nju čine Mića (Nikola Simić) i Vera (Seka Sablić) sa svojim ćerkama, starijom Majom (Marija Karan) i mlađom Janjom (Mirka Vasiljević). S obzirom da je majka psihoterapeut, kroz njihovu kuću prolaze razni pacijenati, a nerazdvojni deo porodičnog miljea je i ludi komšija Jovanović (Zijah Sokolović).

Scenarista Nebojša Romčević je rekao da mu je najveći problem bio da prepoznatljive situacije napravi zanimljivim. Namera mu je bila,kako kaže, da serija bude smešna i da je kao takvu gledaoci prihvate.

2Ljubav, Navika, Panika Empty Re: Ljubav, Navika, Panika Mon Aug 23, 2010 11:40 am

Elly

Elly
Pisac
Pisac

Ludi su skroz, uvek ih mogu gledati Smile

3Ljubav, Navika, Panika Empty Re: Ljubav, Navika, Panika Mon Aug 23, 2010 1:00 pm

-Neznanka-

-Neznanka-
Administrator
Administrator

Super serija! :]

4Ljubav, Navika, Panika Empty Re: Ljubav, Navika, Panika Wed Aug 25, 2010 10:45 pm

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
V.I.P.
V.I.P.

Obožavam ovu seriju.

5Ljubav, Navika, Panika Empty Re: Ljubav, Navika, Panika Sun Sep 12, 2010 6:10 pm

.Sk8er.Girl.

.Sk8er.Girl.
Senior Member
Senior Member

Super je. Uvek se nasmejem uz nju. xD

6Ljubav, Navika, Panika Empty Re: Ljubav, Navika, Panika Sun Sep 12, 2010 6:20 pm

Jovana

Jovana
Urednik
Urednik

Ne gledam.

7Ljubav, Navika, Panika Empty Re: Ljubav, Navika, Panika Sun Oct 10, 2010 9:45 pm

Marko92

Marko92
Baby Member
Baby Member

Nasa najbolja serija ikada. Odlicna je. Vera, Mica, Janja i Maja (po meni bolja Borka Tomovic) su zakon likovi...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Ono kao ljubav

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com