TV Corner
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

“Čarli Sent Klaud” stiže u naše bioskope

Go down  Message [Page 1 of 1]

*Little_Candy_Diva*

*Little_Candy_Diva*
V.I.P.
V.I.P.

Novi film popularnog mladog glumca Zek Efrona stiže u naše bioskope 16. septembra. U pitanju je romantična drama “Čarli Sent Klaud”, gde ćemo Zeka videti u potpuno drugačijem svetlu. Naime, Efron tumači mladića koji doživljava saobraćajnu nesreću, nakon čega svoj život posmatra drugačijim očima.
“Čarli Sent Klaud” stiže u naše bioskope Zek-efron
Uspešni jedriličar Čarli Sent Klaud (Efron) uživa obožavanje majke Kler (oskarovka Kim Bejsindžer) i mlađeg brata Sema (Čarli Tejhan), a poseduje i stipendiju za koledž koja će ga odvesti iz njegovog uspavanog rodnog grada. Ali njegova svetla budućnost će se iznenada promeniti kada mu se desi tragedija koja će sa sobom odneti i njegove snove.


Kada je pročitao scenario, šarmantna zvezda “High School Musical” je odmah osetio povezanost sa Čarlijem Sent Klaudom. Evo šta on kaže o ovoj ulozi: „Postojalo je dosta toga poznatog s čime sam mogao da se poistovetim i dosta sam se prepoznao u Čarliju. Podsetilo me na odnos koji ja imam s mojim mlađim bratom.“

Ali Efron je znao da će ova komplikovana uloga biti jedan veliki izazov. „Bilo je zanimljivo uskočiti u Čarlijeve cipele i odigrati momka kome manjka sreće, koji je otupeo i koji misli da nema razloga za život,“ kaže glumac. „Obično igram likove koji su energični, puni života i mnogo igraju. Ali Čarli je potpuno drugačiji i ovo je promena za 180 stepeni u odnosu na sve druge moje uloge, a to je i bilo najuzbudljivije“.

Preuzeto sa www.tracara.com

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com